Mažas ėriukas
Mažas ėriukas - vilna ir vėlimo priedai
  
 
Naujienos |  Lojalumo programa |  Pristatymas |  Apmokėjimas |  Taisyklės ir privatumas |  Kontaktai | 
  Pradžia » Katalogas » Sausas vėlimas Galerija   Prisijungti    Registracija  
Prekių grupės
Kaip velti
Atspalviai


Neolife Astra FB

FotografieneSausas vėlimas
Sausas vėlimas
Rutuliukas | Kūgis | Piltuvėlis | Papildomos detalės | Lėlės | Plokščios detalės

Rutuliuko vėlimas
Paimkite vilnos karšinio ilgą juostą. Pradėkite ją sukti ir vynioti į rutuliuką. Apsukę kelis kartus pabadykite su vėlimo adata, kad gautas rutuliukas sutvirtėtų. Po to vėl pavyniokite juostą į rutuliuką ir vėl pabadykite. Tai kartokite tol, kol gausite norimo dydžio rutuliuką. Rutuliuko tvirtumas priklauso nuo to, kiek laiko jūs badysite kiekviename etape.
(video anlgų kalba)

Kūgio vėlimas
Paimkite vilnos karšinio ir medinį pagaliuką (labai gerai tinka kiniečių valgymo pagaliukas). Apvyniokite vilną aplink pagaliuką. Pradekite smiliumi ir nykščiu sukti vilną ant pagaliuko. Soformavę kūgį ant pagaliuko, pradėkite badyti 45 laipsnių kampu, kad adata neatsitrenktų į pagaliuką. Po 2-3 minučių išimkite pagaliuką ir toliau jau badykite vilną be pagaliuko ir tiesiai. Kūgio tvirtumas priklauso nuo to, kiek laiko jūs badysite kiekviename etape.
(video anlgų kalba)

Piltuvėlio vėlimas
Paimkite vilnos karšinio ir medinį pagaliuką (labai gerai tinka kiniečių valgymo pagaliukas). Apvyniokite vilną aplink pagaliuką. Pradekite smiliumi ir nykščiu sukti vilną ant pagaliuko. Sukite tik vieną galą, o kią palikite nesusuktą. Ši nesusukta ir nesuvelta piltuvėlio dalis bus naudojama prijungimui prie kitos suveltos formos. Soformavę piltuvėlį, išimkite pagaliuką ir šiek tiek pabadykite iš piltuvėlio smaigalio pusės, kad piltuvėlis sutvirtėtų. Piltuvėlio tvirtumas priklauso nuo to, kiek laiko jūs badysite.
(video anlgų kalba, pradžia 2:30 min.)

Papildomos detalės vėlimas
Paimkite vilnos karšinio juostą. Pradėkite ją vynioti į norimą formą. Šiek tiek pasukę, pabadykite su adata, po to vėl sukite. palikite dalį juostos nesusuktą ir nesuveltą. Ši nesuvelta dalis bus naudojama detalės prijungimui prie kitos formos. Detalės tvirtumas priklauso nuo to, kiek laiko jūs badysite kiekviename etape.
(video anlgų kalba, pradžia 3:44 min.)

Lėlių gamyba
Iš gautų formų: rutuliuko, kūgio, piltuvėlio ir papildomos detalės Jūs galite suformuoti įvairiausias figuras. Jums reikia tik šias detales sujungti paliktais nesuveltais galais. Skirtingų spalvų vilną junktie atsargiai, kad nesusimaišytų spalvos. Pavyzdžiai kokias lėles galite pasidaryti pateikti video medžiagoje.
(video anlgų kalba, pradžia 5:00 min.)

Plokščios detalės gamyba
Informacija ruošiama.
IMAGE_BUTTON_button_back Tęsti
Prekių krepšelis plačiau
...yra tuščias
Atsiliepimai plačiau
N. Zelandijos karšinys rudas 50g. 29µm
Sveiki, dekoju uz prekes , greitai gavau, linkiu sekmes, ..
5 iš 5 žvaigždučių!
www.mazaseriukas.lt  


Liuxsveikata.lt
Raktažodžiai: Vilna vėlimui, Vilnos vėlimas, Kaip velti, Merino vilna, Sluoksninė vilna, Sluoksna, Karšinys, Vilnos garbanėlės,
Vėlimo reikmenys, Priedai vėlimui, Vėlimo adatos, Lateksas vėlimui, Šilko šaliai, Šilko šalikai, Šifonas, Šifono šaliai,
Šifono šalikai, Šilkas, Šilko pluoštas, Bambukas, Bambuko pluoštas, Linas, Lino pluoštas, Veltinis,
Lanolinas, Šampūnas, Muilas, Dušo žele, Kūno rankų kremas, Mitchell, Mitchells Evija apsauginis kremas Apie vilną ir vėlimą
Natūrali kosmetika, Odos priežiūra, Kūno priežiūra, Namų priežiūra, Nutriance kosmetika GNLD, Super10 LDC

MazasEriukas.lt © 2010-2019